החלפת רעפים

נקלעתם למצב הלא נעים בו הגג דולף עקב רעפים ישנים ורעועים?
מראהו של הבית נפגם מבחינה אסטטית עקב הגג הישן ה"מנומר" ברעפים שבורים/סדוקים?
חוששים להכנס ל”הרפתקה” ממושכת של החלפת הרעפים בגג ולהשאר ללא הגנה בפני הגשמים?

חברת "פרויקטים בסגול: מובילה בתחום החלפת הרעפים ומציעה את הפתרון הפשוט, היעיל והמהיר ביותר: החלפת כל הרעפים בגג ברעפים חדישים המותקנים בשיטה חדשנית ויעילה – והכל בתוך יום אחד!
כיום רוב גגות הרעפים בישראל (בבתים פרטיים או משותפים) בנויים בשיטה הישנה של הדבקה ע"י מלט, חול וחומרי בניה מיושנים. שיטה זו אינה מיטבית והתוצאה הינה רעפים רעועים שבמהלך השנים ניתקים ממקומים, נסדקים ונשברים.

תיקון גגות רעפים - החלפת רעפים

אנחנו, ב"פרויקטים בסגול", מבינים את החשש של לקוחותינו מעבודת החלפת הרעים בגג, בעיקר מנושא הזמן שפרויקט שכזה עשוי לקחת. הדבר נכון שבעתיים בעונת החורף או הסתיו, בו בעל הבית חושש להשאר ללא גג כשהגשם שוטף… 
ובכן – אין מה לחשוש: חברתנו מבטיחה לכם החלפת כל הרעפים בגג בתוך יום אחד בלבד! (למעט מקרים מיוחדים)

תהליך העבודה היעיל נובע מנסיון רב-שנים בו חברתנו טיפלה במאות גגות של בתים צמודי-קרקע כמו גם גגות של בניינים משותפים וגגות תעשיה וכן מבנים חקלאים. המשותף לכל אלה היא הדרישה לעבודה מהירה והחלפת כל רעפי הגג בתוך יום אחד. 

בתהליך העבודה הכל מתרחש בתוך יום אחד בסדר מופתי: פירוק ואיסוף הרעפים הישנים לתוך מכולה, העלאת הרעפים החדשים לגובה הגג ופיזורם באופן יעיל כך שהעובדים הממוקמים בגג יכולים לפזרם במינימום זמן על פני שטח הגג. 
לבסוף עבודת פינוי הפסולת שנשארה, גימור ואף ניקוי של סביבת העבודה, כך שהלקוח של"פרויקטים בסגול" זוכה בגג חדש ונקי עד כדי כך שקשה להאמין שבוצעה עבודת בנייה כלשהי במקום.

מהירות החלפת הגג ע"י חברת פרויקטים בסגול הפכה לשם-דבר בתעשייה ושיכללנו את שיטות העבודה למעין אמנות, כשעל כל פרויקט מפקחים בעלי החברה באופן אישי!

 לפרטים נוספים לגבי החלפת גג רעפים וקביעת פגישת ייעוץ צלצלו 052-3066-366