ניקוי מרזבים

תפקידו של המרזב בגג הרעפים:

אנחנו מאמינים שאתם יודעים מה התפקיד המרכזי של המרזב ואיך הוא מועיל לגג הרעפים שלכם, או לגג הבטון שלכם בתפקוד נכון… אבל נבקש להתעכב ולחדד את נקודה זו.

המרזב אחראי על הוצאת המים מהגג ומאפשר זרימה נכונה של המים למקום אליו הם מיועדים. תפקיד פשוט, אבל עם אחריות גדולה. כאשר מרזב נכשל בתפקידו המים הרבים מוצאים את דרכם למקומות לא רצויים, ובמקרה הטוב עובר עורך נרטב קצת, ובמקרה הפחות משמח ישנו נזק בלתי הפיך לרכוש שלנו.

רעף גג רעפים1-min
תיקון נזילות ניקוי מרזבים
0
שנות נסיון
0
גגות תוקנו
0
מרזבים תוקנו

תחזוקה נכונה היא תמיד הצעד הנכון בניקוי המרזב:

בכל הקשור לגגות רעפים, ולגגות באופן כללי, תחזוקה מאפשרת מניעה של גגות דולפים. תחזוקת המרזב היא פשוטה מאד, כאשר המרזב נסתם, מעלים, אבק, לכלוך יונים או בעלי חיים אחרים נמליץ בחום לנקות את המרזב ולמנוע נזילה של ממש בחודשי החורף.

התהליך פשוט ומאפשר שקט של ממש בחודשי החורף הגשומים שלנו. כמובן שחלק משירותינו הם הכנת גג הרעפים לחורף, נמליץ להיעזר בבעל מקצוע מומחה בגגות בכדי להכין את הגג לחורף הקרוב.

חייגו עכשיו לניקוי המרזב
תיקון גגות רעפים

ניקוי המרזב ופתיחת סתימת המרזב בכדי לאפשר זרימה נכונה:

כמו שהזכרנו ישנם לא מעט סיבות לסתימת המרזב, על ידי מספר שיטות אנו מבצעים ניקיון יסודי במרזב ובתעלות המים של הגג ומאפשרים למים לזרום כראוי למקום אליו לא יפגעו ברכושנו.

ניקוי יסודי של תעלות המים – פשוטו כמשמעו, הגגנים המקצועיים שלנו מנקים ומוודאים את זרימת המים התקינה, וכך מונעים סתימה עתידית במרזבי הגג.

פתיחת המרזב בעזרת קפיץ – ברשותינו קפיצים מיוחדים המיועדים לפתיחת סתימות, בעזרת הקפיצים הללו אנו פותחים את דרכי המעבר של המים ומנקים את הלכלוך אשר נסחף אל המרזב.
בכדי למנוע בעיה זאת מבעוד מועד תוכלו לנקות את המרזב ממש לפני החורף ולמנוע צרה צרורה בחודשי החורף הגשומים.

הזרמת חומרים כימים – על ידי הזרמת חומרים כימים שונים אנו פותחים את דרכי המעבר של המים ומאפשרים לגג הרעפים להתנקז בצורה נכונה.

חייגו עכשיו - ניקוי המרזב בצורה יסודית

לקוחות מספרים

עדיה צרפתי
Read More
פרויקטים בסגול הגיעו אלינו בשנה שעברה לפני החורף והכינו לנו את הגג לקראת הגשמים. גם בשבוע שעבר הגיעו ואין מרוצים מאתנו!
מוטי קנסק
Read More
מבצעים עבודה ברמה מקצועית גבוהה תוך מתן שירות הולם . הבעלים אשר מקצוען אדם הוגן , ממליץ להשתמש בשירותים.
זוהר אלך
Read More
על אשר והצוות המקסים קיבלנו המלצה מחברים. הם הגיעו אלינו ונתנו לנו ייעוץ מקצועי ושירות מעולה!
מאיה רוזנבלום
Read More
אשר נתן שירות בכל הלב, ניקה וסידר לנו את הגג לחורף. היה נעים מאד לעבוד עם בעל מקצוע כל כך נחמד, ממליצה בחום!
טל ברנדייס
Read More
אמין מאוד, מקצועי, עשה עבודה מעולה.

המרזב – החלק האחרון בניקוז גג הרעפים

המרזב הוא החלק האחרון במערכת הניקוז, אז איך מגיעים כל המים למרזב הגג?
בגג רעפים – ישנם תעלות שונות בין שיפויי הגג אשר מנקזות את המים אל מרזבי הגג. וכמובן שחלק עיקרי של המים פשוט גולש על רעפי הבית ישירות אל המרזבים השונים הסובבים את גג הרעפים שלנו.

בגג בטון – בגג בטון או בגג מישורי התהליך הרבה יותר פשוט, הגג נבנה עם שיפויים לכיווני הניקוז של הגג וכך המים יכולים לצאת אל דרכי הניקוז הרצויות. כמו בגג רעפים נמליץ לנקות את דרכי הניקוז ואת הגג לפני החורף ולמנוע סתימה של דרכי הניקוז מלכלוכים שונים שהצטברו בגג.

האם ניקוי המרזב יכול לפתור בעיית נזילה בגג הרעפים שלנו?

לצערנו התשובה היא שלילית. בדרך כלל ניקוי דרכי הניקוז הוא לא הגורם הישיר לבעיה של נזילה בתוך הבית. דמיינו לעצמכם גג רעפים, או פשוט צאו להסתכל על כמה גגות רעפים בשכונה, ותוכלו לשים לב שהמרזבים ברוב מוחלט של המקרים הם בחלק החיצוני של הבית. במקרה של נזילה מהמרזב בדרך כלל לא יגרם נזק לרכוש או לפנים הבית.

אך חשוב לשים לב להבדל משמעותי בין מרזב הניקוז בתעלה החיצונית של הגג לבין דרכי הניקוז על גג הרעפים עצמו. דרכי הניקוז על גג הרעפים מהווים גורם מרכזי לכניסת מים לתוך הבית שלנו. כאשר דרכי ניקוז אלה נסתמות למים אין מקום אחר ללכת אליו פרט לתוך הגג.

חשוב לשים לב בהזמנה של גגן לניקוי המרזבים והכנת הגג לחורף שהגגן מבצע ניקוי מקיף גם של דרכי הניקוז בחלקו הפנימי של גג הרעפים. כך תמנע כניסה של מים מחלקו הפנימי של גג הרעפים ונוכל למנוע נזקים שונים בגג רעפים דולף בחודשי החורף.

בכמה זמן מדובר בכדי לנקות באופן יסודי את המרזב?

כמובן שתלוי במצב המרזב, מיקומו בגג הרעפים, דרכי הגישה העומדים לרשותנו ועוד… אבל עבודה של ניקוי דרכי הניקוז בגג הכוללות את המרזבים בתוכן בדרך כלל מסתכמת בין שעה לשלוש שעות. מיכון שהגג שלכם חשוב לנו נזכיר פעם נוספת, טיפול מקדים בגג הרעפים שלכם יכול לחסוך נזקים רבים בחודשי החורף. נקו את המרזבים בחודשים היבשים וחסכו בחודשי החורף הגשומים.

באיזה אזורים אתם מבצעים ניקוי מרזבים?

אנו – פרוייקטים בסגול ממוקמים בהוד השרון, ובדרך כלל התיקונים וניקויי המרזבים שלנו מתבצעים באזור השרון והמרכז. אנחנו מזמינים אתכם לשוחח איתנו, לבחון את הבעיה ולתקן באופן מקצועי ואמין.

33 שנות נסיון של גגות רעפים.