תיקון גגות רעפים, אחריות לחורף הקרוב

תיקון גגות רעפים
רעף גג רעפים1-min

תיקון מהיר ומקצועי

תיקון גגות רעפים בצורה מהירה מאפשר לבעלי הנכסים איתם אנו עובדים למזער נזקים מנזילות ודליפות שונות. על ידי תפעול צוותים שונים פרוייקטים בסגול יודעת לתת מענה זמין מהיר ומקצועי לאזורים רבים בארץ. אל תהססו ליצור איתנו קשר!

אחריות מובטחת

אנו מתחייבים לאחריות לחורף סמוך לתיקון! חוששים מבעלי מקצוע שלא באמת יתקנו את גג הרעפים שלכם? פרוייקטים בסגול מתחייבת לאחריות על תיקוני הגגות לחורף הקרוב!

בעלי מקצוע אדיבים

כל העובדים בחברתנו נבחרים בקפידה. הצוותים מנוהלים על ידי ראשי צוותים מקסימים ואדיבים אשר יתנו לכם שירות בכל הלב! כמובן שתוכלו להתרשם מלא מאט חוות דעת דרך גוגל ביזנס, איזי, ואתרי ביקורות אחרים 🙂

0
שנות נסיון
0
גגות תוקנו
0
רעפים הוחלפו

פרוייקטים בסגול עוסקת יותר מ – 30 שנים בתיקון גגות רעפים, תיקון גגות רעפים הוא תהליך המורכב משני חלקים עקריים, אבחון הבעיה, וביצוע דרך פעולה לפתרון הגג הדולף. תהליך תיקון גג רעפים מתחיל באבחון הגג על ידי אחד מהמומחים שלנו. המומחה עולה לגג הרעפים ומבצע בדיקה יסודית. על ידי בדיקה זאת נוכל לתת לכם הצעת מחיר מדויקת הכוללת דרך פעולה לתיקון גג הרעפים הדולף, וכמובן מחירים מפורטים. לאחר הבדיקה אנו מבצעים את תיקון גג הרעפים. זמני התיקון משתנים לפי מזג אוויר וגודל העבודה.

חייגו עכשיו לתיקון גג הרעפים!

תיקון נזילות ניקוי מרזבים

בדיקת גג הרעפים

רעף גג רעפים-min

בדיקת הגג היא החלק החשוב ביותר בתיקונו. על ידי הבחנה נכונה נוכל לחסוך עבודות כפולות, זמני עבודה וכמובן חומרי איטום. איטום הגג חייב להתבצע בנקודה אליה המים זורמים לתוך חלל הגג, רק כך נוכל למנוע מהגג לדלוף ולמנוע פגיעות ברכוש. בעזרת עשרות שנות נסיון של המומחים שלנו נוכל לנתח את הבעיה ולתקן את גג הרעפים שלכם בצורה מקצועית ובטיחותית, לעבודי החברה ולעוברים ושבים.

כמו שהסברנו תהליך בדיקת הגג הוא חלק עקרי בתיקונו, נוכל לתת הצעת מחיר מדויקת ורלוונטית עבור גג הרעפים שלכם רק לאחר בדיקה מקיפה של הגג. כמובן שעל לאחר הבדיקה תקבלו דו"ח מפורט והסבר של בעל המקצוע שניתח את הדליפה בגג הרפעים שלכם. כמו כן המומחה שבדק את הגג יסביר לכם את דרכי הפעולה האפשריות לטיפול ותיקון גג הרעפים שלכם.

בנוסף להסבר המפורט תשלח אליכם תמונות מהגג המפרטות את המצב, כך תוכלו להבחין בבעיה ולקבל החלטה שקולה.

חייגו עכשיו לתיקון מקצועי.

לקוחות מספרים

עדיה צרפתי
Read More
פרויקטים בסגול הגיעו אלינו בשנה שעברה לפני החורף והכינו לנו את הגג לקראת הגשמים. גם בשבוע שעבר הגיעו ואין מרוצים מאתנו!
מוטי קנסק
Read More
מבצעים עבודה ברמה מקצועית גבוהה תוך מתן שירות הולם . הבעלים אשר מקצוען אדם הוגן , ממליץ להשתמש בשירותים.
זוהר אלך
Read More
על אשר והצוות המקסים קיבלנו המלצה מחברים. הם הגיעו אלינו ונתנו לנו ייעוץ מקצועי ושירות מעולה!
מאיה רוזנבלום
Read More
אשר נתן שירות בכל הלב, ניקה וסידר לנו את הגג לחורף. היה נעים מאד לעבוד עם בעל מקצוע כל כך נחמד, ממליצה בחום!
טל ברנדייס
Read More
אמין מאוד, מקצועי, עשה עבודה מעולה.

ביצוע תיקון גגות רעפים

תיקון גג הרעפים מתחלק לסוגים שונים של תיקונים, אליהם נפרט בהמשך הדף. מטרתו של תיקון גג הרעפים היא למנוע מים להיכנס לחלל הגג, ולבסוף לביתנו, בכדי ליצור תוצאה זו אנו משתמשים בשני סוגי תיקון עקריים – איטום הגג, או ניטוב המים על גבי הגג. בכל הגגות ישנו שילוב בין שני שיטות אלה. ובתיקון גג הרעפים אנו מוודאים ששני עקרונות אלה פועלים היטב בגגכם. כלומר – אנו מוודאים גם את איטום הגג, וגם את זרימת המים על פני הרעפים וניכוזם במרזבים. כך על ידי שיטות אלה אנו מאפשרים זרימה נקייה של המים על פני גג הרעפים ומשם לניכוז.

גודל העבודה של תיקון גג רעפים משתנה בין גג לגג אנו בפרוייקטים בסגול עובדים על פי מודל עבודה מסודר דרכו הלקוחות יוצאים מרוצים, על ידי מודל עבודה זה אנו יכולים להתחייב לאחריות מקצועית ואמינה לגג הרעפים שלכם לחורף הקרוב.

שיטות העבודה כמובן גם הן משתנות בין תיקון לתיקון. בעזרת ניסיון רב אנו מתאימים את התכניקה המתאימה ביותר עבורכם ומאפשרים לכם להנות מעבודה מהירה ומקצועית תוך הקפדה על זהירות ובטחון העוברים ושבים.

שיטות תיקון לגגות רעפים:

החלפת רעפים שבורים
על ידי החלפת רעפים שבורים אנו יכולים לאפשר למים לנוע בצורה תקינה וטובה על גבי גג הרעפים, כך נוכל לתקן ולפתור נזילות, ודליפות בגג הרעפים שלכם. רבים המקרים בהם בעל נכסים מנסים לבצע החלפת רעפים באופן עצמי – ביצוע החלפת רעפים יכולה להיות מסוכנת ביותר!

איטום גג רעפים
רבים המקרים שאיטום גג הרעפים נפגם, בעזרת חומרי איטום מתקדמים אנו מחדשים את איטום הגג ומוודאים שהמים יזרמו עליו ולא יוכלו להיכנס בין חריצי החרס המופיעים עם התיישנות הגג.

פתיחת דרכי הניכוז
כרדי הניכוז מאפשרים למים לזרום לנקודה בה הם לא יכולים לפגוע בגג, לא פעם ראינו מרזבים ודרכי ניכוז סתומות אשר גורמות להצפות וברצה לגג דולף. על ידי ניקוי ופתיחת דרכי הניכוז של המים נאו מתקנים את גג הרעפים ומאפשרים למים לזרום לנקודה הרצויה.

חיזוק קונסטרוקצית הגג
ישנם מקרים בהם צורת גג הרעפים מתעוותת, מצב זה גורם למים לזרום בצורה לא תקינה. כך המים מוצאים את דרכם לחלל הגג ופוגעים בפנים הבית. במקרים אלו מומלץ לחדש את קונסטרוקצית הגג בכדי לאפשר למים לזרום באופן תקין. תהליך זה בדרך כלל נמשך כמה ימים, וכולל – הרמת רעפים, חידוש קונסטרוקציה, החזרת רעפים למקומם. זמן התיקון של מקרים אלה חייב להיות בימים שמשיים – הרי אנו חושפים את גג הרעפים.

33 שנות נסיון.

שלבי העבודה שלנו

בדיקת גג רעפים
על ידי בדיקה מעמיקה של גג הרעפים אנו יכולים להסיק מסכנות ולקבל החלטה שקולה מהי דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הגג שלכם. הבדיקה מבוצעת על ידי אחד מהמומחים שלנו - בעלי ניסיון רב של מעל ל - 30 שנים.
הגשת הצעת מחיר
לאחר בדיקת גג הרעפים אנו נגיש הצעת מחיר הכוללת את דרך הפעולה הרלוונטית לתיקון הגג שלכם, מחירים וכמובן זמני עבודה.
תיקון גג הרעפים
תיקון גג הרעפים יבוצע על ידי מיטב המומחים שלנו. תיקון גג הרעפים מבוצע על ידי הצוותים שלנו הפזורים ברחבי הארץ, על ידי ניהול נכון של צוותים אנו מצליחים להגיע למספר רב של גגות, וכמובן לקוחות מרוצים!
אחריות לחורף הקרוב
לאחר תיקון הגג אנו נותנים אחריות מקצועית ואמינה לחורף הקרוב, כך נוכל לוודא שהשירות שנתנו הוא לא פחות מיוצא מן הכלל.

האחריות עלינו - אחריות לחורף הקרוב.